Klima Arıza

ÇAĞRI MERKEZİ
Klima Arıza

Klima Arıza
Antalya klima arıza servisi olarak sektörde uzun yıllardır faaliyet gösteren Can Teknik Klima, her türlü marka ve model klimada karşılaşılan problemleri çözüme kavuşturur. Klima onarım, klima tamir, klima bakım, klima montaj gibi tüm talepleri en doğru şekilde yerine getiren firmamız, müşterilerinin en hızlı ve güvenilir çözüm ortağıdır.

Klima Arıza Neden Olur?

Klima ârızaları türlerine göre farklı sebeplerden kaynaklanır:

 • Klima Çalışmıyor: Bu sorunun nedeni klimanın dış ünite kartında meydana gelen bir ârıza olabilir. Klimanızın gazı eksikse, sensörleri, sigortası, kumandası, On Off anahtarı, kondansatörü, ana kartı, enerji kablosu veya display kartı bozuksa yine çalışmayacaktır. Belki de takılı olduğu prizde bir problem vardır.
 • Klima Isıtmıyor/Klima Soğutmuyor: Yine klima gazının eksikliği buna yol açabilir. Gazın fazlalığı da klimanın, sıcaklığı doğru ayarlamasına engel olur. Klima motorundaki bir aksaklık, iç ünite ve dış ünite kartında-sensörlerinde-fanlarında meydana gelen bozukluklar da buna sebebiyet verir. Filtre ya da peteklerin kirli olması, boru hattındaki eziklik, fanın tersine dönmesi, sinyal kablosunun kopuk olması da bu duruma neden olur.
 • Klima Gaz Kaçırıyor: Antalya klima arıza tamir servisi hizmet alanına bu da dâhildir. Söz konusu problem iç veya dış ünite bağlantı rekorlarında oluşan çatlamadan kaynaklanabilir. Dış/iç ünite peteğindeki yahut boru hattındaki delinme, klimanın aşırı yüksek basınçta çalışması, motor bağlantı borularındaki çatlaklar da klima gaz kaçırma sorununu beraberinde getirir. Vanalardaki ârızalar da klimanın gaz kaçırmasıyla sonuçlanır.
 • Klima Su Akıtıyor: Bu durumun nedeni gaz fazlalığı veya yetersizliği olabilir. İç ünitenin dengede olmaması, iç ünite peteğindeki kirlilik, drenaj hortumunun tıkanması, doğru eğimde olmaması veya delinmesi de su kaçırmasına yol açar. Diğer sebepleri; iç ünite gövdesinin çatlaması, paslanması ve fanın çalışmamasıdır.
 • Klima Çok Ses Çıkarıyor: Bu da iç ve dış ünitedeki dengesizliklere bağlıdır. İç ünite veya dış ünite fanının balanslı oluşu,motor yaylarının işlevini kaybetmesi de diğer faktörlerdendir. Dış ünitede takoz lastikleri yoksa, borular birbirine çarpıyorsa, kapaklar tam kapanmıyorsa, iç ünite plastik aksamları deforme olduysa klima sesli çalışmaya başlayacaktır.

Klima Arıza Nasıl Giderilir?

Antalya klima onarım servisi arayışının çözüme kavuştuğu yer olan firmamız, klima arıza giderme aşamasında şu işlemleri tatbik eder:

 • Elektrik aksamının kontrolü, klimaya kadar olan tesisattaki problemlerin çözülmesi
 • İç aksam sisteminin kontrol edilmesi ve sorunların giderilmesi
 • Kumanda tâmiri veya yeni bir kumandayla değiştirilmesi
 • Termostat kontrolüyle birlikte mevcut ârızaların ortadan kaldırılması veya motor değişimi
 • Termik kontrolü ve ârıza düzeltmeleri
 • Gaz kontrolü, takviye, kaçak olup olmadığının belirlenmesi
 • Kablo ârızalarının giderilmesi, yerinden çıkan kabloların takılması
 • Fanların ve burç motorlarının onarımı veya yenisinin takılması
 • Ek müdâhale, test, kontrol ve takipler

En İyi Antalya Klima Arıza Servisi: Can Teknik Klima

Antalya klima arıza servis arayışında olanların odak noktası hâline gelen Can Teknik Klima, bütün klima problemlerine etkin ve kalıcı çözümler sunar. Klimanızın daha uzun ömürlü olması ve daha verimli çalışması için gereken her şeyi titizlikle yerine getirir. Böylece enerjiden ve paradan tasarruf etmenize büyük katkıda bulunur.
Bütçenizi, sağlığınızı ve konforunuzu önemseyen Can Teknik Klima, üstün kalite anlayışını her hizmetine yansıtır. Her türlü klima arıza Antalya bölgesinde Can Teknik Klima’nın uzman kadrosuyla ortadan kaldırılır.
Sonuç olarak Antalya klima teknik servisi arayanların yardımına firmamız koşar. Geniş hizmet ağı, yenilikçi teknolojiler ve modern donanımlarla hizmet veren firmamız sektördeki güçlü varlığını müşterilerinin memnuniyetine borçludur.
Klimanız ârızalandığında tamiri için yüksek mâliyetler ödemeniz gerekmez. En ucuz klima arıza servisi olma hedefiyle uygun fiyat politikasını benimseyen firmamız, ‘kalite herkesin hakkıdır.’ diye düşünür. Bundan dolayı ücret fark etmeksizin her hizmetinde üstün kaliteyi esas alır.

Klima Arıza Servisi Antalya

Can Teknik Klima; yaşam alanlarımızın 4 mevsim en önemli ihtiyaçlarından biri olan klimalarla ilgili her çeşit probleme ânında müdahale eder. Klima onarımı Antalya şehrinde söz konusu olduğu zaman firmamız ilk tercihler arasında yer alır. 7&24 ulaşılabilir olan firmamız, ârıza tespiti ve düzeltme işlemlerini titizlikle uygular. Pratik bir biçimde, kaliteli malzemeler ve orijinal parçalar kullanarak çalışan firmamız, stok ve bekleme süresi olmadan her şeyi hızlıca halleder.
Antalya klima tamir servisi olarak gerekli onarımları gerçekleştirdikten sonra garantiye almak için test ve kontrol sağlar. Maximum verimle çalışıp çalışmadığını denetler. Kısaca klimanızla ilgili her türlü sorunda her an yanınızdadır.

Teknik Servis Hizmeti Almak İçin