Hizmetlerimiz

ÇAĞRI MERKEZİ
Buzdolabı Servisi
Buzdolapları hayatımızda oldukça önemli bir yere sahiptir. Sağlık açısından ve buzdolabının uzun süre kullanılması için bakım, onarım ve temizliğinin büyük bir titizlikle yapılması gerekmektedir.
Çamaşır Makinesi Servisi
Çamaşır makineleri ev hanımlarının vazgeçilmez beyaz eşyalarından birisidir. Çamaşır makinelerinizin ilk günkü performansını koruması için gereken bakımı özenli bir şekilde yerine getirmelisiniz.
Bulaşık Makinesi Servisi
Bulaşık makinalarında en çok rastlanılan sorunlardan biri de bardak gibi narin yüzeyli ürünlerin çizilmesi, ürünlerin düzgün yıkanmaması gibi sorunlar yer alır. Daima ulaşım sağlayabileceğiniz alanında uzman kadromuz ile çözüme ulaşabilirsiniz.
Klima Servisi
Klima Servisi

Klima, havayı iklimlendirmek için yaz ve kış aylarının vazgeçilmez beyaz eşyasıdır. Sağlığınız açısından temiz hava solumak için yılda 2 kere klimanızın bakımını mutlaka yaptırmalısınız.

Ankastre Servisi
Mutfakların olmazsa olmazlarından biri hiç şüphesiz ankastre fırınlardır. Tüm mutfak eşyalarında teknik desteğe gereksinim olabilmektedir. Böyle bir durumda teknik servis konusunda mükemmel çözümler sunmaktayız.
Fırın Servisi
Mutfakların olmazsa olmazlarından biri hiç şüphesiz fırınlardır. Tüm mutfak eşyalarında teknik desteğe gereksinim olabilmektedir. Böyle bir durumda teknik servis konusunda mükemmel çözümler sunmaktayız.