S.S.S

ÇAĞRI MERKEZİ

Sıkça Sorulan Sorular

Öncelikle buzdolabınızın fişi, prize doğru takılmış mı? Takılmamışsa; buzdolabınızın fişini prize takın. Sonrasında buzdolabınızın bağlandığı prizin sigortası ya da ana sigortası atmış mı? Atmışsa sigortayı kontrol edin. Hala sorununuz çözümlenmediyse lütfen bizim ile iletişime geçiniz, sizlere en hızlı ve iyi şekilde sonuca kavuşturacağımızın garantisini verebiliriz.
Ortam sıcaklığının değişmesine bağlı olarak buzdolabının çalışma performansı değişebilir. Buzdolabınızda sarsılma ya da gürültü varsa zemin düz değil ya da zayıf olabilir.. Ancak bu sorun sürekli ise lütfen fazla zaman geçmeden bizlere arıza kaydı bırakmanızı öneririz sizlere daha iyi çözümler sunabilmek adına.
Çamaşır makinenizin musluğu kapalı olabilir. Su girişi musluklarını açın. Çamaşır makinenizin yükleme kapağı kapanmamış olabilir. Yükleme kapağını kapayın.
Filtrenin kirli olup olmadığını kontrol ediniz. Sıcaklık ayarının doğu yapılıp yapılmadığını kontrol ediniz. Klimanızı çalıştırdığınızda oda çok sıcak ise soğutma için biraz bekleyiniz. Ünitenin hava giriş ve çıkış pencerelerinin önünde bir engel olup olmadığını kontrol ediniz.

Bulaşık makinenizin elektrik fişi takılmamış olabilir. Bulaşık makinenizin bağlandığı prizin sigortası ya da ana sigortası atmışsa sigortayı kontrol edin. Bulaşık makinenizin su giriş musluğunun açık olduğundan emin olun. Bulaşık makinenizin Açma / Kapatma düğmesine basarak makineyi açtığınızdan emin olun. Bulaşık makinenizin kapısını kapattığınızdan emin olun. Bulaşık makinenizin su giriş hortumu ve makinenizdeki filtrelerin tıkalı olmadığından emin olun. Eğer sorununuz hala çözülmediyse arıza kaydı oluşturabilirsiniz.